05.12.2022 ANKARA Çankırı Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hayrettin Çelikten ve Meclis Başkanı Fehmi Bölükbaşı, beraberlerindeki heyet ile birlikte Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nu makamında ziyaret etti.
Kabulde TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu, yeni
dönem çalışmaları için başarılar dileyerek, hayırlı olsun dileklerini iletti.
Hayrettin Çelikten, ziyaret sonrası yaptığı açıklamada şu görüşlere yer verdi: “Benim dördüncü dönemim oldu bu. Seçimlerimiz sağ salim geçti. Tabi rekabet oluyor. Rekabeti de ağırlıklı olarak bizim arkadaşlarımız kazandılar. Hizmete devam edeceğiz, mutluyuz. Başkanımızla ben 13,5 yıldır beraber çalışıyorum. Allah nasip ederse, seçilirse Başkanımız bu dönem de devam edeceğiz. Elimizden geldiği kadar Başkanımıza desteğimiz tam. Birlikte çalışmaktan mutluyum. Odalar Birliği personeline kendilerine hepsine teşekkür ederim. Önceki dönemde de çok çalıştık. Dönüşlerimiz hep hızlı oluyor Odalar Birliği’nde. Bu dönemde inşallah iyi olur”.