08.12.2022 ANKARA Silifke Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Nurettin Kaynar ve Meclis Başkanı Abdulbaki Uysal, beraberlerindeki heyet ile birlikte Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nu makamında ziyaret etti.
Kabulde TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu, yeni
dönem çalışmaları için başarılar dileyerek, hayırlı olsun dileklerini iletti.
Nurettin Kaynar, ziyaret sonrası yaptığı açıklamada şu görüşlere yer verdi: “Üçüncü dönemime seçildim. Heyecanlı bir seçim süreci yaşadık. 1 Ekim’de demokratik bir şekilde seçimimizi yaptık. Seçildik. Bu gün de Genel Başkanımızı ziyarete geldik. Güzel sohbetler yaptık. Her zaman arkamızda zaten. O gücü hissettiğimiz için ziyaretine geldik. Rifat Başkanımızla üç dönemdir beraber çalışıyoruz. İlçemizde en ufak bir olayımızda bir telefon kadar yakın. Ulaşıyoruz. Her türlü sorunumuzu gece gündüz, gecenin 3’ünde de olsa arayıp çözüme kavuşturdu. Her türlü yaptıkları için biz ona sonsuz teşekkür sunuyoruz buradan. İyi ki var. Biz Rifat Başkanımızı çok seviyoruz. Bizim arkamızda olduğu kadar, biz de onun daha fazla arkasındayız”.