05.01.2023 ANKARA Acıpayam Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Aksoy ve Meclis Başkanı Sabit Uz, beraberlerindeki heyet ile birlikte Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nu makamında ziyaret etti.
Kabulde TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu, yeni
dönem çalışmaları için başarılar dileyerek, hayırlı olsun dileklerini iletti.
İsmail Aksoy, ziyaret sonrası yaptığı açıklamada şu görüşlere yer verdi: “Seçimler geride kaldı. 6 Kasım’da çıktığımız bu yolda üyelerimizin teveccühü ile seçimleri bizim listemiz kazandı. Önemli olan bizim kazanmamız değil, memleketimizin kazanması, Türkiye’nin kazanması. Önümüzdeki TOBB seçimlerinde de Rifat Bey’e başarılar diliyoruz. Rifat Bey’in sonuna kadar arkasındayız”.