07.01.2023 ANKARA Kaman Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Murat Demirci ve Meclis Başkanı Muzaffer Aktürk, beraberlerindeki heyet ile birlikte Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nu makamında ziyaret etti.
Kabulde TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu, yeni
dönem çalışmaları için başarılar dileyerek, hayırlı olsun dileklerini iletti.
Murat Demirci, ziyaret sonrası yaptığı açıklamada şu görüşlere yer verdi: “Seçimleri kazandık. Onun için bizi destekleyenlere, ekip arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Bugün de Sayın Hisarcıklıoğlu’nu ziyarete geldik. Çok hoş karşılandık. Sayın Başkanımıza teşekkür ediyorum. Elinden gelen yardımları da esirgemeyeceğini dile getirdi. Mayıs ayında olacak seçimler için Hisarcıklıoğlu’nu destekliyoruz”.