07.01.2023 ANKARA Ilgın Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Koç ve Meclis Başkanı Derman Eser, beraberlerindeki heyet ile birlikte Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nu makamında ziyaret etti.
Kabulde TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu, yeni
dönem çalışmaları için başarılar dileyerek, hayırlı olsun dileklerini iletti.
Ahmet Koç, ziyaret sonrası yaptığı açıklamada şu görüşlere yer verdi: “Biz çok umutluyuz geleceğe dair. Odalar ve Borsalar Birliği olarak çok güzel bir değerlendirmemiz oldu. Gelecek dönemde daha huzurlu daha güvenli olarak Türkiye için çalışmaya devam edeceğiz inşallah. Sayın Başkanımızı ziyaret ettik. TOGG tabi bizim için çok gurur verici temsil ettiğimiz kurumun ortakçısı olarak. İnşallah bundan sonra yine Başkanlıklarında görmek istiyoruz ve kendilerine de başarılar diliyoruz”.