10.01.2023 ANKARA Kilis Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hacı Mustafa Celkanlı ve Meclis Başkanı Ahmet Günay, beraberlerindeki heyet ile birlikte Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nu makamında ziyaret etti.
Kabulde TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu, yeni
dönem çalışmaları için başarılar dileyerek, hayırlı olsun dileklerini iletti.
Hacı Mustafa Celkanlı, ziyaret sonrası yaptığı açıklamada şu görüşlere yer verdi: “Tüm odalar gibi bizde seçimleri tamamladık. Seçimleri tamamladıktan sonra da Sayın Başkanımız Rifat Hisarcıklıoğlu beyi ziyarete geldik. Mayıs ayında yapılacak olan seçimde desteklerimizi Rifat Başkanımıza vereceğimizi ilettik. Rifat Başkanımız her zaman bizim yanımızda oldu. Bundan sonra da yanımızda olmasını memleketimize bizlere hizmet vermesini ve devam etmesini istediğimiz için kendisine sonuna kadar destek vereceğiz”.