10.01.2023 ANKARA Erciş Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Muhammed Murad İzgi ve Meclis Başkanı Fesih Çakır, beraberlerindeki heyet ile birlikte Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nu makamında ziyaret etti.
Kabulde TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu, yeni
dönem çalışmaları için başarılar dileyerek, hayırlı olsun dileklerini iletti.
Muhammed Murad İzgi, ziyaret sonrası yaptığı açıklamada şu görüşlere yer verdi: “Seçim bitti. Çalışmalara başladık. Esnaf ziyaretlerine başladık. Meslek komitelerini davet ediyoruz. Sorunlarını alıyoruz. Üyelerimizin içindeyiz sürekli. Bugünde Sayın Başkanımız Rifat Hisarcıklıoğlu’nu ziyarete geldik. Çok iyi bir görüşme geçti. Başkanımızı seviyoruz biz. Bu dönemde de destek vereceğiz”.