12.01.2023 ANKARA Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Yılmaz ve Meclis Başkanı Ramazan Dumlupınar, beraberlerindeki heyet ile birlikte Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nu makamında ziyaret etti.
Kabulde TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu, yeni
dönem çalışmaları için başarılar dileyerek, hayırlı olsun dileklerini iletti.
Mustafa Yılmaz, ziyaret sonrası yaptığı açıklamada şu görüşlere yer verdi: “Zorlu çetin bir seçim süreci geçirdik. 28 meclis üyeliğinin 21’ini benim ekibim aldı. Genç bir ekip oluştu. Yaş ortalaması 38’e indi. Yeni ve hevesli arkadaşlar geldi. İnşallah bu dönemde şehrimize iyi yatırımlar yapmak için elimizden geleni yapacağız. Rifat Başkanım bugün her zamanki gibi misafirperverliği ile bizi ağırladı. Kendisine saygılar sunuyorum. Teşekkürler ediyorum. Mayıs ayındaki Genel Kurul’da ben ve delegelerimiz Rifat Bey’in sonuna kadar arkasındayız”.