13.01.2023 ANKARA Safranbolu Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ali Sami Acar ve Meclis Başkanı Cengiz Ünal, beraberlerindeki heyet ile birlikte Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nu makamında ziyaret etti.
Kabulde TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu, yeni
dönem çalışmaları için başarılar dileyerek, hayırlı olsun dileklerini iletti.
Ali Sami Acar, ziyaret sonrası yaptığı açıklamada şu görüşlere yer verdi: “Biz Safranbolu Ticaret ve Sanayi Odası olarak 21 meclis üyesi seçimi yaptık. Bütün gruplarda tek liste olarak seçime gittik. Sonuçta yeni döneme rakipsiz olarak 21 meclis üyesi arkadaşımızla başladık. Bugün de Başkanımızı yeni seçilen arkadaşlarımızla birlikte ziyaret edelim dedik. Biliyorsunuz biz Karabük’ün ilçesiyiz. Bu ziyarette Safranbolu’nun ticaretinin geliştirilmesi ile ilgili projelerimizi Başkanımıza anlattık. Desteklerini istedik. Başkanımıza da buradan bizleri ağırladığı için teşekkür ediyoruz. İnşallah biz Mayıs ayında da Başkanımızı destekliyoruz. Tekrar onu görmek istiyoruz”.