13.01.2023 ANKARA Akşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ender Kalkan ve Meclis Başkanı Avşin Duman, beraberlerindeki heyet ile birlikte Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nu makamında ziyaret etti.
Kabulde TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu, yeni
dönem çalışmaları için başarılar dileyerek, hayırlı olsun dileklerini iletti.
Ender Kalkan, ziyaret sonrası yaptığı açıklamada şu görüşlere yer verdi: “Seçim sürecimiz yaklaşık 2 ay sürdü. 2 aylık zaman zarfında. Bir rakibimiz vardı. 13 meclis grubumuzun 11’ini aldık. 26 meclis üyesiyle şu anda grubumuzu temsil etmekteyiz. Sayın Başkanıma teşekkür ziyaretinde bulunduk. 2 dönemdir yönetim kurulu üyeliği yapıyorum. Bu dönem de Başkan olarak geldik. Hiçbir dönem kendinin desteğini eksik hissetmedik. Her zaman desteğini arkamızda hissediyoruz. Onunla birlikte daha güçlü adımlar atmak için ziyaretine geldik. Başkanımın yeni dönemde de aday olduğunu duyduk. Başkanımızın yanındayız”.