13.01.2023 ANKARA Akşehir Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Doğru ve Meclis Başkanı Rafet Akçetin, beraberlerindeki heyet ile birlikte Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nu makamında ziyaret etti.
Kabulde TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu, yeni
dönem çalışmaları için başarılar dileyerek, hayırlı olsun dileklerini iletti.
Mustafa Doğru, ziyaret sonrası yaptığı açıklamada şu görüşlere yer verdi: “Seçimimiz kazasız belasız bitti. Rakibimiz de vardı. Biz zaten çarşaf listeydik. Seçimi kazandık. İkinci dönem olarak Başkanlığımız devam ediyor. Sayın Hisarcıklıoğlu’nu teşekkür etmek amacıyla ziyarete geldik. Rifat Bey’in geçen dönem pandemi döneminde bizlere çok faydası oldu. Tekrar adaymış. Rifat Bey’in arkasındayız”.