14.01.2023 ANKARA Alaşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Seyhan ve Meclis Başkanı Sadık Doğrusöz, beraberlerindeki heyet ile birlikte Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nu makamında ziyaret etti.
Kabulde TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu, yeni
dönem çalışmaları için başarılar dileyerek, hayırlı olsun dileklerini iletti.
Mustafa Seyhan, ziyaret sonrası yaptığı açıklamada şu görüşlere yer verdi: “Seçimler demokratik bir ortamda çok güzel bir şekilde yapıldı. Biz Alaşehir’de arkadaşlarımızla birlikte tekrar güven tazeledik. Aynı güvenimizle aynı çalışmalarımızla icra makamı haline getirip odamızı hizmetlerimize devam etmek istiyoruz. Sevgili Başkanımız hep önderimiz yürütücümüz yol göstericimiz oldu. Yol göstericiliğinin devam edeceğine hem ticari hem de ekonomik anlamda sosyal etkinliklerimizle etrafımıza ışık saçmamıza yardımcı olacağına inanıyorum. Kendisiyle o şekilde geldik. Çok teşekkür ediyorum. Mayıs ayında da Sevgili Başkanımla inşallah güzel bir yolculuğa çıkarız”.