18.01.2023 ANKARA İstanbul Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Ali Kopuz, beraberindeki heyet ile birlikte Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nu makamında ziyaret etti.
Kabulde TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu, yeni
dönem çalışmaları için başarılar dileyerek, hayırlı olsun dileklerini iletti.
Ali Kopuz, ziyaret sonrası yaptığı açıklamada şu görüşlere yer verdi: “Biz biraz belki geç kaldık. Seçimler oldu bitti ama 365 oda borsa sırayla ziyaretlerini yapıyor. Başkana teşekkür ediyoruz. Başkanımız bizi ağırladı. Benim zaten burada görevim var. Güzel bir seçim dönemi geçirdik. Kavgasız gürültüsüz güzel bir seçim oldu. Belki de Türkiye’nin en demokratik seçimini Odalar Borsalar Birliği olarak 365 oda borsamız yapıyor. Bundan da memnunuz. Şimdi Mayıs’ta Genel Kurulumuz var. İnşallah yine aynı şevkle aynı inançla üyelerimize hizmet etmek için çalışacağız”.