19.01.2023 ANKARA İznik Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Dede ve Meclis Başkanı Hüseyin Yılmaz, beraberlerindeki heyet ile birlikte Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nu makamında ziyaret etti.
Kabulde TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu, yeni
dönem çalışmaları için başarılar dileyerek, hayırlı olsun dileklerini iletti.
Mahmut Dede, ziyaret sonrası yaptığı açıklamada şu görüşlere yer verdi: “Benim bu dördüncü dönemim. Aslında bu son dönemde aday olmayacaktım. Ancak Rifat Başkanımı çok seviyorum. Çalışmalarını takdirle karşılıyorum. Bu sebepten dolayı tekrar dördüncü kez girdim seçime. Rabbim de mahcup etmedi. Rifat Başkanıma da kazandık yanınızdayız demeye geldik buraya. Meclis üyesi arkadaşlarımla tanıştırmak istedim. Geliş ziyaretimiz bu. ‘Başkanım sizin için geldik. Her zaman yanınızdayız’ mesajını verdik”.