20.01.2023 ANKARA Boyabat Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Genç ve Meclis Başkanı Mustafa Yayla, beraberlerindeki heyet ile birlikte Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nu makamında ziyaret etti.
Kabulde TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu, yeni
dönem çalışmaları için başarılar dileyerek, hayırlı olsun dileklerini iletti.
Abdullah Genç, ziyaret sonrası yaptığı açıklamada şu görüşlere yer verdi: “6 Kasım’da seçimlerimizi tamamladık. Çoğunluğu alarak tekrar Yönetim Kurulu Başkanı seçildim. Rifat Başkana hayırlı olsuna geldik. Mayıs ayında Genel Kurulumuz var. Rifat Başkanımızdan memnunuz. Destek vereceğiz. Başkanımızın arkasındayız. Odalarla ilgili çok iyi gelişmeler var. Kendisi çok ciddi bir insan. Vizyon sahibi. Başkanımın arkasındayız sonuna kadar”.