02.02.2023 ANKARA Samsun Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Sinan Çakır ve beraberindeki heyet ile birlikte Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nu makamında ziyaret etti.
Kabulde TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu, yeni
dönem çalışmaları için başarılar dileyerek, hayırlı olsun dileklerini iletti.
Sinan Çakır, ziyaret sonrası yaptığı açıklamada şu görüşlere yer verdi: “Kasım ayında Samsun Ticaret Borsası seçimlerini bitirdik. Samsun’da 4’üncü dönem olarak yeni arkadaşlarla devam ediyoruz. Zaten karşımızda da bir aday yoktu. Tek adayla çıktık. Yeni dönemde de Başkanımıza arkadaşlarımızı getirerek tanıştırdık. İstişarede bulunduk. Samsun’da yaptıklarımızı, sorunları taşıdık. Yeni dönem için de Başkanımıza yanında olduğumuzu desteklerimizi söyledik”.