07.07.2023 Bor Niğde Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, ulusal eğitime katkı verilmesi amacıyla ‘154 ilçeye 154 okul’ projesi kapsamında yapılan Bor TOBB Ana Okulu’nu ziyaret ederek incelemelerde bulundu.
Hisarcıklıoğlu ziyarette “81 ilimizi eğitim tesisleriyle
donattık. TOBB olarak 307 eğitim tesisini çocuklarımıza armağan etmiş olacağız.
Tüm çabamız ülkemiz ve çocuklarımız için…” ifadesini kullandı.