25.06.2024 Çorlu Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Çorlu Ticaret Borsası’nı ziyaret ederek, Borsa’nın Yönetim Kurulu Başkanı Yüksel Ertan’ın vefatına ilişkin taziye dileklerini iletti.
Hisarcıklıoğlu, Yücel Ertan’ın
Çorlu için harcadığı yoğun mesai ve değerli hizmetleriyle her zaman
hayırla anılacağını ifade ederek, “Allah rahmet eylesin. Mekanı cennet olsun” diye
konuştu.