Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB), Van depreminin yaralarını sarmaya devam ediyor. Van depreminin ardından bölgenin ihtiyaçlarını karşılayan TOBB, üç konteynırı Van’a gönderdi.
Van’a yardım kampanyası çerçevesinde üç adet 21 metrekarelik (3mx7m) konteynır deprem bölgesine hibe edildi. Konteynırlar, depremde hizmet binaları zarar gören Van Ticaret ve Sanayi Odası ile Van Ticaret Borsası’na verildi.