TOBB Başkanı ve TOBB ETÜ Mütevelli Heyet Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, 30 Temmuz 2011-cumartesi günü; TOBB ETÜ Mühendislik Fakültesi Makine Mühendisliği, Bilgisayar Mühendisliği, Biyomedikal Mühendisliği ve Elektrik-Elektronik Mühendisliği Bölümü öğretim üyeleri ile bir araya gelerek yaklaşık 2.5 saat süren bir toplantı yaptı.
Hisarcıklıoğlu’nun önümüzdeki günlerde diğer fakülteler ve bölümlerin öğretim üyeleriyle de bir araya geleceği öğrenildi. Toplantıya TOBB ETÜ Rektörü Prof. Dr. Yücel Altunbaşak, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Ali Fuat Bilkan ile Prof. Dr. Güven Sak ile TOBB Genel Sekreteri Mustafa Saraçöz de katıldı.
-Tanıtım Ofisi’ni ziyaret
TOBB Başkanı ve TOBB ETÜ Mütevelli Heyet Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, 30 Temmuz 2011-cumartesi günü; TOBB ETÜ Tanıtım Ofisi’ni de ziyaret etti. Hisarcıklıoğlu, öğrenci ve velilerle sohbet etti.