|
Salih Zeki Murzioğlu, Ordu, Ünye ve Fatsa'yı ziyaret etti
|
|
13.08.2018 Ordu TOBB Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Salih Zeki Murzioğlu, Ordu’nun Ünye ve Fatsa ilçelerinde yaşanan elim sel felaketi dolayısıyla Ünye Ticaret ve Sanayi Odası, Ünye Ticaret Borsası, Fatsa Ticaret ve Sanayi Odası ile Fatsa Ticaret Borsası’na ziyarette bulundu. Oda/Borsaların Yönetim Kurulu Başkanları ve Meclis Üyeleriyle bir araya gelen Salih Zeki Murzioğlu geçmiş olsun dileklerini ileterek, bölgede yaşanan maddi ve manevi kayıplar hakkında bilgi aldı. |
|
|
|
|
|