TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Almanya Ticaret ve Sanayi Odaları Birliği Başkanı Hans Heinrich Driftman ile işbirliği konularını görüşmek üzere bir araya geldi. Toplantıda TOBB Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Faik Yavuz, TESK Başkanı Bendevi Palandöken ve MÜSİAD Başkanı Ömer Cihad Vardan da hazır bulundu.
Üçüncü ülkelerde birlikte çalışma, mesleki eğitim ve odalar arasındaki işbirliği konularının ele alındığı görüşmede enerji ve çevre sektörlerinde işbirliği yapılması konusunda mutabık kalındı.
TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Driftman’ı Türkiye’ye davet ederken, Driftman da davetten memnuniyet duyduğunu ve icabet edeceğini dile getirdi.